Vědecká poradní rada

dōTERRA vědecká poradní rada je složená z významných odborníků v oblasti esenciálních olejů, dlouhověkosti a dobrého zdraví. Současným předsedou je David K. Hill, DC, Chief Medical Officer dōTERRA.

David Hill, DC

Chief Medical Advisor
Chairman, Scientific Advisory Board

David Hill je licencovaný chiropraktik a hlavní lékařský poradce dōTERRA. Vystudoval Parker Coll ege of Chiropractic v Dallas, Texas, kde získal i doktorát. V minulosti pracoval jako správce kliniky přírodní medicíny, kde vedl tým doktorů, chiropraktiků, sester, teraupetů a administrativních zaměstnanců. Dr. Hill je expertem a dynamickým lídrem v oblasti integrační medicíny. Je mezinárodně uznávaný lektor po dobrou pohodu a dobré zdraví s důrazem na použití a účinky esenciálních olejů. Je také uznávaným autorem a wellness trenérem. Je hlavním lékařským poradcem dōTERRA a hraje důležitou úlohu ve vývoji dōTERRA esenciálních olejů Certifikované čisté testované třídy a dalších wellness produktů.

 

Nicole Stevens, MSc 

Sciencientific Advisory Board Member

Nicole Stevens vystudovala Interaktivní biologii na Univerzitě Brighama Younga v roce 2003, kde také získala titul MSc. Její diplomová práce zahrnovala prověřování esenciálních olejů a jejich účinků na různé rakovinové buňky a jejich protirakovinné složky. Nicole pracovala 3 roky jako výzkumný technik na Nevadské Univerzitě v Las  Vegas, kde studovala použití esenciálních olejů jako fotosenzitivní prostředek při fotodynamické terapii. Tato metoda zahrnuje použití vlnových délek světla k tomu, aby zabíjely určité rakovinové buňky. Od roku 2005 až do současnosti Nicole vyučuje chemii na Univerzitě Brighama Younga Idaho.

 

20133

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: