Bezpečné použití esenciálních olejů

esenciální oleje CPTG® mohou být bezpečně používány. Přitom je potřeba dodržovat několik následujících bezpečnostních pravidel:

  1. Ujistěte se, že používáte 100% čisté esenciální oleje CPTG a že dodržujete všechna varování a instrukce na obalu.
  2. V případě, že se po použití esenciálního oleje objeví zarudnutí anebo podráždění, natřete postižené místo rostlinným olejem jako je například frakcionovaný kokosový olej anebo olivový olej.
  3. Esenciální oleje nejsou určené pro použití v oku, ušním kanálku anebo do otevřených ran ! 
  4. V případě neúmyslného kontaktu s okem použijte rostlinný olej, NEPOUŽIVEJTE vodu.
  5. Neužívejte esenciální olej vnitřně, pokud to není uvedené na obale s Doplňkovými fakty a spefickými instrukcemi a varováními.
  6. Přerušte užívaní esenciálních olejů, pokud pociťujete vážné podráždění kůže, žaludku nebo dýchacích cest anebo nepohodlí.
  7. Při použití na dětech, nejdříve použijte velmi malé množství oleje, abyste otestovali pokožku nebo jinou citlivost. Nedávejte oleje dětem na ruce, protože si je mohou snadno zanést do očí a do úst.
  8. Konzultujte použití esenciálních olejů s vašim lékařem, pokud jste těhotná anebo pod lékařským dohledem anebo máte otázky ohledně bezpečnosti esenciálních olejů.

Je důležité pamatovat si, že esenciální oleje CPTG® jsou velmi koncentrované výtažky rostlin a měly by být používané s náležitou opatrností. Konzultace s někým, kdo má zkušenosti s používáním esenciálních olejů, může pro vás znamenat mnohem lepší a účinnější první zkušenost s esenciálním olejem. S postupem času, až se esenciální oleje naučíte používat, podělte se o své znalosti s jinými lidmi bezpečným a zodpovědným způsobem a povzbuzujte je, aby tak činili také.

Email produktové podpory (pro otázky ohledně produktů)

V případě otázek nebo připomínek ohledně používáni produktů, prosím kontaktujete nás prostřednictvím e-mailu  info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

Pokusíme se Vám odpovědět do 24 hodin.

Prosím následujte varovaní a instrukce uvedené na obale.

20133

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: