Produktové kategorie

produktové kategorie zahrnují esenciální oleje teraupetické třídy, nutriční doplňky pro dobrou pohodu a zdraví, produkty osobní péče a hygieny a produkty pro zdravý domov. 

Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby podporovaly filozofii d obrého zdraví, která zahrnuje zdravou životosprávu, zvládáni stresu, snižováni toxické zátěže a informovanou prokativní účast na individuálních alternativách zdravotní peče. 

Na výrobu naších výrobků jsou použivané jen esenciální oleje Certified Pure  The rapeut ic Grade™ .

Esenciální oleje

esenciální oleje čisté teraupetické třídy jsou nejlepší esenciální oleje na světě. Každý olej splňuje přísné standard kvality a je testova ný na čistotu a správnou kompozici, aby se zabezpečila stále stejná účinnost a maximální účinky na zdraví. V této produktové kategorii nabízíme jednak jednotlivé oleje a jednak vlastní olejové směsi spolu s příslušenstvím jako je difuzér.

Wellness

Naše Wellness kategorie zahrnuje esenciální nutriční doplňky pro dlouhý život jako jsou antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy a Omega 3 esenciální kyseliny. Tato skupina také zahrnuje macronutrietalní podporu pro zrdravou kontrolu váhy a zvýšenou výkonnost. Linie produktů HealthAssist™ je také součástí této skupiny. Tato linie poskytuje cílenou podporu pro zdravou strukturu těla a funkcí.

Spa

dōTERRA Spa zahrnuje produkty péče o pokožku, osobní péči, hygieny, které jsou vytvořené tak, aby posilovaly dobré zdraví a zároveň vás hýčkaly. Jejich součástí jsou dōTERRA certifikované esenciální oleje čisté teraupetické třídy a tímto je činí efektivní alternativou k běžně dostupným výrobkům v obchodní síti.

Living

Naše kategorie bydlení obsahuje přírodní produkty, které jsou založeny na esenciálních olejích tím vytvářejí zdravé životní prostředí pro vaši rodinu a domov. Od kuchyně pře koupelnu až prádelnu, dōTERRA Living produkty nabízí přírodní, netoxické produkty jako alternativu k produktům založených na chemických látkách, které mohou vystavovat vaši rodinu nebezpečným přísadám.

Poznámka: Pro nákup výrobků pro dobrou pohodu a zdraví navštivte náš e-sh op a nebo nakupujte prostřednictvím velkobchodniho účtu.

 

 

20133

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: