Příběh dōTERRA

Na jaře roku 2008 se setkala skupina profesionálních zdravotníků a podnikatelů, které spojovala vynikající osobní zkušenost s esenciálními oleji.

Položili si zásadní otázku: „Co kdybychom poskytli světu novou a účinnou zdravotní alternativu?“ „Co kdybychom mohli obstarat, testovat a vyrobit kvalitnější esenciální oleje, čistější a účinnější, než kterýkoliv olej na dnešním trhu?“ 

Zorganizovali společnost a pojmenovali ji dōTERRA, jméno odvozené z latinských slov Dar země. Prvních 25 jednotlivých olejů dōTERRA a 10 olejových směsí bylo uvedených na trh 25. dubna 2008 a brzy zaujaly experty na esenciální oleje, kteří rozpoznali jejich výjimečnou kvalitu.

dōTERRA pokračuje s vývojem nových esenciálních olejů a vlastních směsí esenciálních olejů, plánuje rozšiřit výživové doplňky, kosmetické výrobky a výrobky na podporu zdravého životního stylu včetně správné výživy, pohybu, odpočinku, kontroly stresu, snižovaní zátěže toxinů, informované péče o sebe sama.

dōTERRA produkty jsou prodávány výhradně prostřednictvím nezávislých produktových konzultantů, kteří pracují z domu, představují, učí o a prodávají dōTERRA produkty prostřednictvím osobního kontaktu a celosvětově prostřednictvím personalizovaných webových stránek.

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: