Technika AromaTouch – Masážní terapie s esenciálními oleji

30.01.2017 23:23

Esenciální oleje doTERRA nabízejí AromaTouch Techniku prostřednictvím certifikovaných AromaTouch masérů.

je klinický přístup k aplikaci osmi vysoce kvalitních esenciálních olejů (silic) certifikované čisté terapeutické třídy (CPTG) z dōTERRA.

Co je AromaTouch ™ Technika?

dōTERRA AromaTouch Technika je klinický přístup k použití esenciálních olejů podél energetických meridiánů a na viscerální kontaktních místech na zádech a nohách (viz foto výše), aby pomohla vytvořit rovnováhu sympatického a parasympatického nervového systému těla. Tuto techniku vyvinul Dr. David Hill, přední odborník v celostní medicíně a léčebné aplikaci esenciálních olejů. Technika AromaTouch zlepšuje životní pohodu prostřednictvím snížení fyzického a emocionálního stresu a podporuje zdravé funkce autoimunitních systémů. Tato technika je jednoduchá, intuitivní a využívá dōTERRA certifikované esenciální oleje (silice) čisté terapeutické třídy CPTG. Jejím výsledkem je jedinečný uspokojující zážitek.

 

AromaTouch ™ Technika

Technika AromaTouch zahrnuje čtyři základní kroky, jejichž cílem je minimalizovat systémové stresory na autonomní nervový systém a jeho rovnováhu. Každý krok zahrnuje použití dvou esenciálních olejů nebo směsi olejů speciálně vyvinutých na podporu zdravé emocionální a fyziologické funkce.

Technika AromaTouch ™ používá osm esenciálních olejů ve skupinách po dvou, aby podpořila:

  • Zvládání stresu
  • Imunity
  • Omezení zánětlivých reakcí těla
  • Homeostázu – autonomní nervový systém

AromaTouch ™ masáž

Každá AromaTouch™ masáž od doTERRA certifikovaného produktového poradce zahrnuje všechny čtyři kroky a všech osm esenciálních olejů.

Cena : 60 minutová masáž – 750 CZK

Najděte si nejbližšího doTERRA AromaTouch certifikovaného poradce a objednejte si AromaTouch masáž nebo kontaktujte doTERRA certifikovanou AromaTouch trenérku a získejte AromaTouch certifikaci.

doTERRA AromaTouch Certifikovaná Trenérka – Martina Valníčková – info@esencialne-oleje.sk, telefon: +421-907-718958

Nejbližší kurz AromaTouch masáže se konají

11. února 2017 - Nutri Academy, Antala Staška 30, Praha

Počet účastníků je omezen na 15, proto neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes.

 

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: