GX Assist® - Čisticí formula

07.01.2014 14:20

Popis produktu

dōTERRA® GX Assist® je vlastní směs Certifikovaných čistých olejů teraupetické třídy a kyseliny kaprylové, která podporuje trávicí trakt tím, že vytváří nepříznivé prostředí pro potenciálně nebezpečné patogeny narušující ochranou funkci trávícího systém a způsobovat trávicí problémy. GX Assist obsahuje Oregánový, Čajovníkový, Citrónový, Tymiánový esenciální olej a esenciální olej z Citronové trávy teraupetické třídy. Tyto oleje prokázali při in vitro testech antimikrobiální účinky. GX Assist také obsahuje kyselinu kaprylovou, která sa obyčejně používá kvůli svým pozitivním účinkům na zdraví tlustého střeva.

Hlavní výhody

  • Účinně odstraňuje nežádoucí mikroorganizmy, plísně, kvasinky a virusy z trávicího systému
  • Omezuje auto-imunné onemocnění spojené s trávicím systémem
  • Ulevuje od trávících problémů

Kdo by měl používat tento výrobek?

 

dōTERRA® GX Assist® spolu s dōTERRA® PB Assist® je určený pro dospělé ale i děti, kteří trpí trávicími problémy způsobenými parazity, kvasinkami, a nežádoucími mikroorganizmy v trávicím traktu. GX Assist je také určeny pro ty, kteří mají zájem o detoxikaci organizmu.

Dávkování:

doTERRA®’s GX Assist® se použivá 3x denně po dobu 10 dní a potom je okamžitě následovaný po dobu 10 dní PB Assist+®, aby se obnovila dobra mikroflóra v zažívacím traktu zároveň, co se pije voda s Citronovým esenciálním olejem, který urychlí detoxikaci a zmenší nepříjemné vlivy na tělo.

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

Přihlaste se k odběru novinek: