doTERRA nápady na vánoční dárky

02.12.2014 10:18

My všichni máme ve svém životě lidi, kterým zkrátka ... nevíme co dát na Vánoce, nemám pravdu? Nebo jste svým milovaným, dali všechno, na co si dokážete vzpomenout ... a tuto sezónu, už opravdu nevíte co dát. A co třeba darovat něco, co jim zlepší zdraví?

Udělala jsem seznam nápadů, které vám umožní, aby vaše vánoční nakupovaní probíhalo hladko ... a víte co, dokud se věnujete nákupům, pokud jste ve stresu, nebo pociťujete úzkost, zda vše stihnete před vánocemi, možná byste si mohli pořídit Balance, aby jste ho měli po ruce (já jsem si jistá, že ho v předvánočním čase použiji)!

Tyto Nápady jsou ze stránky Pinterest. Tam jsem čerpala své inspirace. Pokud hledáte obrázek nebo nápad, jak by realizace těchto nápadů měla vypadat, prostudujte si tuto stránku ~ Pinterest Inspiration!

1. Pro pacienta: doTERRA lemon (citronový olej), med, čaj, balsam na rty, balížek hygienických kapesníčků a hrnek nadměrné velikosti
2. Pro někoho, kdo potřebuje trochu rozmazlit: doTERRA spa kit (Balance, Serenity, Citrus Bliss, Deep Blue), sock cupcake, diffuser
3. Pro cestovatele: doTERRA balíček na cesty (levadula, divoký pomeranč, peppermint, AromaTouch), male lahvičky, krabičku na uložení, např. od bonbónů Altoid funguje skvěle, případně doTERRA klíčenku na 8 olejů)
4. Na nehtíky: lak na nehty, peeling na chodidla, esenciální olej Purify (pomůže i v případě, pokud má někdo plíseň na nehtech), set na pedikúru
5. Pro kuchaře: dárek špagetové večeře - Cedník na těstoviny, těstoviny, omáčku, doTERRA oregano, Láhev hroznového džusu (původně tam bylo víno, ale já se přimlouvám za bezalkoholickú verzi)
6. Pro začínajícího kuchaře: doTERRA set na vaření; chňapky, zástěru, několik olejů do vaření (koprový, bazalkový, oregánový, zázvorový atd.)
7. Pro nového majitele domu: doTERRA citron, ostrožltý džbán, Peppermintové koláčky
8. Pro milovníka čokolády: velký šálek, horkou čokolády (v prášku), doTERRA peppermintový olej
9. Pro atleta: Deep Blue krém, směs AromaTouch, láhev na vodu
10. Pro novou maminku: Taška na pleny naplněna doma vyrobenými utěrkami na zadeček, krém na opruzeniny (doma vyrobená)
11. Pro středoškoláka: Intune - Směs na soustředění, On Guard, Peppermintový olej (na bdělost)
12.Pro dítě: doma vyrobená plastelína s použitím esenciálních olejů doTERRA, kartička s receptem a esenciální olej
13.Pro toho, komu se stýská po domově: měkoučké plyšové ohřívací zvířátko, doTERRA levandule nebo směs Serenity
14. Pro učitele: doTERRA OnGuard (nebo některý z on Guard produktů), doTERRA Lemon (citronový olej) na čištění bílých tabulí, suché zmazávacie fixy
15. Pro nevěstu: v tomto případě buďte tvořiví a vyrobte mile básničky ke každému oleji ... doTERRA Serenity pro noc před svatbou, doTERRA Balance na chůzi k oltáři, doTERRA peppermint na doplnění energie uprostřed svatebních hostiny, doTERRA Deep Blue pro nevěstu i ženicha na vytancované nohy.
16.Pro souseda nebo přítele: cokoli ručně vyrobené. peeling, balsam n Aperol, čistič n ruky, balíček bomba proti chřipce
17.Pro rodinu: Balíček rodinný lékař, Balíček Home Essentials (Základy pro domácnost)
18. Pro tatínka: Doma vyrobený gel na holení, čistič na gril, doma vyrobená kolínská
19. Pro kohokoliv: úvodní balíček Introduction Kit (lemon, lavender, peppermint) 5ml, Vánoční krabička Holiday box (Divoký pomeranč, Peppermint, OnGuard)

 

Máte nějaké skvělé nápady na Vánoce Vy? Prosím řekněte, napište mi je. Budu se velmi těšit.

Veselé Vánoce!

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: