Deep Blue upokojujíci směs

15.09.2014 20:04

dōTERRA Deep Blue je upokojující řešení na bolavé svaly a klouby. Wintergreen, Camphor (Kafr), Peppermint (Máta), Blue Tansy (Vratič modrý), Blue Chamomile (Modrý heřmánek), Helichrysum (Slaměnka), and Osmanthus spolupracují tak, aby upokojili a napomohli relaxaci svalů a ulevili od bolesti kloubů. Účinky tohoto krému jsou hluboké, penetrující a udržitelné. Jakmile se namaže na postihnutou oblast, chladivé teraupetické účinky Deep Blue můžete citít skoro okamžitě. Deep Blue poskytuje okamžitou úlevu od příležitostných bolestí unavených, bolavých a namožených svalů a kloubů.

Aromatický popis:
Mentolová a kafrová vůně

Hlavní účinky:
Upokojuje namožené svaly a bolestivé klouby
Podporuje zdravou cirkulaci

Použití:

  • Namažte na svaly před a po cvičení, abyste omezili bolesti.
  • Vyskoušejte na mazat Deep Blue esenciální olej na ramena a krk, po dlouhém sedění u počítače a nebo za volantem, abyste ulevili ztuhnutým svalům a uvolnili je.
  • V masírujte několik kapek Deep Blue s nosným (frakcionovaným kokosovým olejem) na rostoucí dětské nohy, abyste ulevili příležitostným bolestem, které souvisí s rychlým růstem.
  • Natřete Deep Blue na oblast bederní páteře po dni plném zvyhání těžkých věcí, zahradničení a stěhovaní.

dōTERRA Deeo Blue esenciální olej je k dostání v našem eshope, nebo od kteréhokoliv z nezávislých poradců. Pokud hledáte nezávislého poradce ve své oblasti, kliknete zde.


*Tyto tvrzení nebyli prověřeny Úřadem pro potraviny a kontrolu léčiv. Tento produkt není určený k diagnostice, léčbě anebo prevenci nemocí.

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: