Cronova nemoc

22.01.2013 11:20

Použití esenciálních olejů k úlevě od symptomů Crohnové nemoci

22.01.2013 11:20
 

Hodně lidí, kteří trpí Crohnovou nemocí, se snaží najít přírodní alternativy, které by jím ulevily od symptomů Crohnové nemoci.

Co je to Crohnova nemoc: Crohnova nemoc je chronické zápalné onemocnění trávicího traktu od ústní dutiny, tenké a tlusté střevo až po konečník. Jde o autoimunitní nemoc, kdy imunitní systém napadá svoje vlastní buňky.

Odhaduje se, že po celém světě jsou stovky tisíc lidí, kteří trpí symptomy Crohnové nemocí a nebyli ani diagnostikovaní ani léčeni. Tí, kteří trpí touto nemocí mají obyčejně lepší a horší období.

Symptomy:

  • Bolesti břicha,
  • Průjmy
  • Nechutenství
  • Horečky
  • Anemie

Tyto symptomy se můžou objevovat periodicky a mohou byt spouštěné stresem, nedostatkem tekutin, nevhodnou stravou, alergickými reakcemi na některé potraviny a nebo jednoducho nevhodnými stravovacími návyky jako například hltání jídla a nebo jedění za pochodu.

Esenciální oleje a potravinové doplňky doTerra se ukázali jako velmi efektivní nástroj pro úlevu od projevů Crohnové nemoci.

Správná a vyvážená strava: Vzhledem na to, že na skutečnost, že tato nemoc je dost často spouštěna stresem, nedostatkem tekutin, případně stravou, je důležité dbát na správnou výživu. Jíst zdravou a vyváženou stravu je velmi důležité.
Pijte hodně tekutin: Pití dostatku vody v průběhu dne muže pomoct. Zkušenosti ukázali, že přidání dvou kapek Citronového esenciálního oleje do každé sklenice může přinést obrovskou úlevu.

Vyživové doplňky: Balíček celoživotná vitalita od doTerra poskytuje nejen výživu organizmu, ale i úlevu od od auto imunitných zánětů až po podporu pocitu vitality a mentálního pokoje.

Detoxikace:  Velmi důležitá je I detoxikace organizmu. Použití GX Assist and PB Assist je skvělý způsob jak detoxikovat a pročistit organizmus. GX Assist se užívá prvých 10 dní a potom PB Assist dalších 5 dní. PB Assist je výborné probiotikum.  Opakování této procedury dvakrát nebo třikrát zničí zapal v tenkém střevě, který způsobuje, že imunitní systém utočí na vlastní buňky.

Esenciální oleje: Digestzen je výborný olej, který uleví od bolesti. V masírujte tři kapky na břichu. V případe citlivé pokožky použitě záklaadní olej jako například frakciovaný kokosový olej. Můžete take přidat 2-3 kapek mátového esenciálního oleje, kadidlového esenciálního oleje a Digestzen do kapsle. V případně vzniku zápalu jako důsledek stresu nezapomeňte používat Levandulový esenciální oleje a Serenity.

 

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: