Baliček pro sportovce

10.01.2017 06:35

Balíček pro sportovce je dokonalým pomocníkem při zdravém životním stylu, neboť dokáže podpořit zdravé sportování a současně snižuje opotřebení těla, které je častým vedlejší produktem cvičení.

Popis

Ať už cvičíme v soutěžních podmínkách nebo v místní tělocvičně, aktivita je základem našeho zdraví. Každý, kdo už někdy rozedřel sportovní boty vám řekne, že atletická aktivita se může podepsat na vašem těle a že to může trochu bolet. doTERRA balíček pro atlety je navržen specificky pro sportovce a dokonale podporuje zdravý životní styl od závodního sportování až po sportování ze záměrem posílení zdraví. Tento balíček obsahuje klíčové produkty pro ty, kteří sportují: 5ml lahvičky doTERRA Breathe, doTERRA On Guard, Lavender, Melaleuca a Peppermint a 120ml krém Deep Blue Rub, vše uloženo v kompaktní uzavíratelné taštičce. S balíčkem pro pro sportovce bude pro vás cvičení radostí.

doTERRA má partnerství se sportovními středisky, kde elitní sportovci znají účinky esenciálních olejů. A tento balíček je nyní k dispozici pro všechny nadšence sportu. Je zabalen v praktické taštičce a připravený na používání kdekoli vás sportovní aktivity zavedou. 

Hlavní účinky

    doTERRA Breathe® Respirační směs (5mL): doTERRA Breathe se používá k minimalizaci sezónních vlivů. Pomáhá snadnějším dýchání a uvolňuje nos i plíce

    doTERRA On Guard Ochranná směs (5mL): esenciální olej doTERRA On Guard pomáhá sportovcům chránit se proti vlivům prostředí, aby neonemocněli a mohli cvičit.
    
Levandule (5mL) má široké využití kvůli svým uklidňujícím a relaxačním vlastnostem. Levanduli můžete nechat působit v noci, po sportovní aktivitě, nebo aplikovat na zklidnění pokožky. Také pár kapek namíchaných v soli do koupele, může udělat z koupele výjimečný relaxační zážitek.
    
Melaleuca (5mL) - čajovníkový esenciální olej je jeden z nejoblíbenějších olejů a je to zároveň jeden z olejů s nejširším použitím. Kvůli svým nejen obnovujícím účinkům na kůži může atletům pomoci při celé škále problémů.
    
Peppermint (5mL) - mátový esenciální olej podporuje příliv energie, když se cítíte na dně s výdrží nebo energií.
    Deep Blue® Rub (120 mL) krém je dokonalou pomůckouv životě atleta.
    Kompaktní uzavíratelná taštička

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: