2013 Nové produkty doTERRA

02.11.2013 18:54

Nové produkty, které byly představeny na konferenci:

1. Balíček s jasmínem a břízou (Kit with Jasmine and Birch) - Cena 225EUR (Ušetříte 170 EUR oproti nákupu po jednotlivych olejích)

2. Balíček bez jasmínu a břízy (Kit without Jasmine and Birch) - cen 125EUR (Ušetříte 44EUR)
Ceny jsou bez DPH.
 
 

Oba balíčky obsahují tyto produkty:

 
1. Cedarwood (juniperus virginiana) - jemný, zklidňující olej se silným působením.
 
Vlastnosti: protiplísňové, antiinfekční, antiseptické (močové cesty a dýchací systém), adstringentní, diuretické, sedativní. Odpuzuje hmyz.
Pomáhá při problémech s kůží, s padáním vlasů (spolu s levandulí a rozmarýnou), vhodný na ekzémy, lupénku, akné, lupy, lupénku, zánět dutin a zadržování vody v těle. Pomáhá redukovat produkci mazu.
Neužívat vnitřně, opatrně v těhotenství.
Při úzkostech lze aplikovat 2-3 kapky na základnu lebky.
Pro děti a lidi s citlivou kůží užívejte ředěný. Aplikace na reflexní body nebo na problémovou oblast.
 
2. Juniper Berry (juniperus comunis) (z Chorvatska) - Jalovcové bobule
 
Vlastnosti: antiseptické, antibakteriální a analgetické. Protizánětlivý účinek, pomáhá při problémech s kůží, zklidňuje, ochlazuje, vhodný při revmatismu, má diuretické působení, pomáhá při zažívacích potížích, při bolestech svalů. Má čistící a tonizující působení.
Dá se používat aromaticky (vdechováním) - zároveň zklidňuje i energetizuje CNS. Při vnitřním používání má diuretické, čistící a antioxidační účinky, pomáhá při trávení. Vnitřně užívejte jednu kapku pod jazyk nebo v kapsli. Lokálně a na reflexní body lze užívat neředěný.
Jalovec se tradičně požíval pro fyzickou a duchovní očistu, při léčení ran, při potížích s játry, při artritidě a infekcích močového traktu. Užíval se na zahnání moru a infekčních nemocí, při bolestech hlavy a při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, při plicních infekcích a horečkách.
Tento olej má čistící účinky na kůži (dermatitida, ekzémy), pomáhá při kašli, při depresích, prokrvuje oblast ledvin, pomáhá při problémech s játry, ledvinami, při bolestech svalů, je vhodný na regeneraci nervů, při obezitě, revmatismu (podporuje vylučování kyseliny močové a toxinů), při vředech, zadržování vody a při hojení ran.
Působí na trávicí systém, obnovuje emoční rovnováhu, posiluje nervový systém a léčí kůži.
Jalovec evokuje pocity zdraví, lásky a míru a může pozvednout naše duchovní uvědomění.
 
3 On Guard + Softgels - kapsle s OnGuard - protichřipková bomba. OnGuard s Oreganem, Černým pepřem a Meduňkou. 
 
4.DigestZen Softgels - kapsle s DigestZen na dobré trávení.
 
5. Pleťový systém Reveal Facial System - 2 dílný postup pro zářivou pokožku. Peeling, výživa pleti, peptidy, které pomáhají budovat proteiny. Jako čistící oleje obsahuje Limetku a Pomeranč. Obsahuje Fázi 1 - peeling - naneste na vlhkou pokožku a masírujte. Fáze 2 - výživa - naneste na Fázi 1 (bez oplachování) a nechte cca 2min působit. Potom opláchněte.
 
6. OnGuard Laundry Detergent - prací gel s OnGuard. Super koncentrovaný prací gel s olejem OnGuard (obsahuje 10ml OnGuard), s pracími enzymy, šetrný k vám, k životnímu prostředí i k prádlu. Ne však k bakteriím. Vydezinfikuje pračku (často bývá zamořena bakteriemi, zvlášť když uvnitř někdy zapomeneme prádlo) i prádlo, rozloží nejrůznější skvrny i lidský pot, zneutralizuje pachy. Jedno balení stačí na 60 praní - jedna dávka = jedna polévková lžíce.

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: