ZÁZVOR (Ginger)

Zingberaceae officinale 

Účinky
Analgetické
Vykašlávací
Stimulační

Zdravotní použití
Období chřipky a nachlazení

Běžné zdravotní problémy
Chřipka a nachlazení
Kolika
Překrvení
Zácpa
Průjem
Horečka
Bolesti hlavy
Menstruační problémy
Kinetóza
Bolesti svalů
Nechutenství
Bolest v krku
Bolesti žaludku
Krční infekce

 

O zázvorovém oleji
Používá se  na ranní nevolnost, kinetózu, chemoterapii nebo anestezii. Jeo protizánětlivé účinky pomáhají některým druhům migrény a artritidy. Zkuste použít na snížení cholesterolu. Zázvorový esenciální olej se používá na podporu vykašlávání a na bolesti žaludku, bolesti na hrudi a bolesti zad. A také na nachlazení, bolesti v krku a pro snižování účinku virové infekce v počátcích chřipky. Použijte také na revmatizmus.  DōTerra Zázvor pochází z botanické rodiny Zingiberaceae, která roste na Srí Lance a vyrábí se z čerstvého kořene.

Typické použití
Smíchejte 3-5 kapek s vodou nebo džusem a pijte 2-3krát za den, abyste si ulevili od nevolnosti a kinetózy. Zázvorový esenciální olej se může použit místně na břicho, bederní páteř případně za uši, při řešení nevolnosti a na žaludeční problémy. U dětí použijte na chodidla nebo s nosným olejem. Na chřipku, nachlazení a bolesti na hrudi a v krku použijte místně. Rozptylování difuzérem, inhalace z dlaní jsou vhodé při kinetóze a nevolnosti. Aplikujte na místa vzniku migrény a bolesti hlavy při prvních příznacích. Kloktejte nebo vypijte 1-2 kapky ve vodě nebo džusu na bolesti v krku.

Varování:  Používejte opatrně v těhotenství. Může reagovat na sluneční a UV záření, z toho důvodu se nevystavujte slunci minimálně 6 hodin po použití.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: