VETIVER

Vetiveria zizanoides

Účinky
Antibiotické
Antiseptické
Antimikrobiální
Antioxidační

Zdravotní použití
ADD
ADHD
Hněv
Úzkost
Afrodiziakum
Cirkulace
Omlazující
Úleva od stresu

Běžné zdravotní problémy
Akné
Artritida
Vyspělá pleť
Revmatismus
Sedativum
Tonikum (děti nebo dospělý)

 

 

O Vetiver
Vetiver je komplexní vůně dřeva, která je dobře známá svými vyrovnávacími a upevňujícími účinky. V minulosti byl Vetiverový esenciální olej uznávaný pro své uklidňující a stimulující účinky na nervový systém. Nenechejte se zmást. Ano, dokonce s jeho uklidňujícími a relaxačními účinky mnoho lidí zjistilo, že tento olej je mentálně a fyzicky oživující. Takto
 Vetiver působí na tělo a mysl.V posledních letech rodiče zjistili, že je velmi účinný v léčbě ADD nebo ADHD jako alternativa Ritalinu a jiných léků na předpis. Vetiver esenciální olej je také známý pro schopnost zmírnit hněv, hysterii a podrážděnost. Navíc, dokonce neurotické projevy pocházející ze stresu a napětí, se snižují tímto olejem. 

Typické použití
Použijt 3-4 kapky Vetiveru na záda nebo chodidla dítěte s použitím nosného oleje okamžitě po koupeli a před spánkem. Dle zkušeností smíchejte Vetiver s vyrovnávací, povzbuzující nebo relaxační směsí, 
abyste zvýšili jeho účinky. Synergická kombinace je možná 
a velmi účinná i s jednotlivým olejem jako je například levandulový esenciální olej, Ylang Ylang esenciální olej nebo esenciální olej ze šalvěje luční. Minulost prověřila, že použití prostřednictvím čichového systému je velmi účinné. Dejte několik kapek do dlaní a přiložte k nosu a inhalujte nebo použijte difuzér, abyste zírnli úzkost a jiné příznaky ADHD. Použijte Vetiver spolu s nosným oleje, abyste si užili smyslovou masáž a jeho afrodiziakální účinky.

Výzkum Dr. Terry Friedman hledal esenciální olej účinný na léčbu ADD a ADHD ve dvouleté studii s dětmi mezi 6 a 12 lety. Vetiverový esenciální olej se ukázal jako velmi účinný u 100% dětí v období 30 dní, kdy děti pociťovaly tak zvané "scatter brained." Dr. Friedman použil inhalaci.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: