SMIL ITALSKÝ (Helichrysum)

Helichrysum italicum

Účinky
Analgetické
Protiplísňové
Protizánětlivé
Antioxidantní
Protikřečové
Antiseptické
Protikrvácení
Dezinfekční

Zdravotní použití
Dezinfekce obytných prostorů
Péče kůži
Běžné zdravotní potíže
Artritida
Bolesti zad
Modřiny a otoky
Rány a říznutí
Hypertenze
Kousnutí hmyzem
Nervová tkáň
Bolestí kloubů
Jizvy
Vykloubeniny
Stres

 

O smilu italském
Věčný nebo nesmrtelný olej. Některým lidem jeho vůně připomíná vůni medu. V minulosti byl slaměnkový esenciální olej používaný na podráždění kůže, modřiny, vykloubeniny a bolesti kloubů nebo artritidu. Má velmi silné protizánětlivé účinky a je známý pro svoji podporu krevní cirkulace, omezuje trombózu a hypertenzi. V minulosti byl také používaný na detoxikaci a stimulaci funkce buněk jater. Produkce tohoto oleje pro omezené množství kvalitních organických zdrojů je velmi náročné, proto dbejte na kvalitu oleje, který používáte.

Typické použití
Slaměnkový esenciální olej se používá místně na artritidu, bolesti kloubů a zad, vykloubeniny, modřiny, říznutí, škrábance, malé popáleniny, štípance od hmyzu a kožní problémy. Je možné ho používat neředěný anebo ředěný nosným olejem. Nosný olej je doporučovaný pro citlivou kůži. Smíchejte Slaměnkový esenciální olej s Eukalyptovým esenciálním oleje, abyste ho jemně vmasírovali na řešení problémů s artritidou. Použijte s nosným olejem jako kokosový frakcionovaný olej na jizvy nebo ochablou kůži. Jemně namasírujte v oblasti trombotického podráždění.
Slaměnka je certifikována jako všeobecně vhodná pro vnitřní použití americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv.

Výzkum: V Evropě proběhl výzkum Slaměnkového esenciálního oleje na regeneraci nervů a zlepšení kožních problémů a cirkulace. Mezinárodní časopis pro proti-mikrobiální prostředky hodnotil jeho tlumící účinky na růst stafylokoka.(ATCC 6538P, MRSA and MSSA isolates). Výsledky ukazují, že výtažky z Helichrysum Italicum mají tlumící účinky na stafylokoka aureus a omezují jeho růst.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: