OREGANO

Origanum vulgare

Účinky
Antibakteriální
Antibiotické
Protiparazitní
Antivirové
Dezinfekční

Zdravotní použití
Dezinfekce obytných prostor
Posilovač imunity

Běžné zdravotní problémy
Nachlazení a chřipka
Průjem
Bolesti v krku
Zánět hrdla
Kvasinková infekce

 

O Oreganu
Oregano pochází z botanického rodu máta a často je nazývané nejsilnější přírodní antiseptikum. Jean Valnet popsal oregano jako jeden z nejsilnějších protizánětlivých léků potlačující bolest a zánět se skoro takovou silou jako morfium a léky proti bolesti. Oreganový esenciální olej je také vynikající stimulátor lymfatického systému. Použijte ho i na plísně a mykózu nohou. Kvůli silným antibakteriálním, antiseptickým a antivirovým účinkům je často používaný na kvasinkové a plísňové infekce. Použijte Oreganový esenciální olej na respirační obtíže, nachlazení, chřipku, záněty v krku, astma, bronchitidu. DōTerra Oreganový esenciální olej pochází z rodu Lamiaceae (Labiatae), samotný olej je vyráběný parní destilací z rostliny pěstované v Turecku.

Typické použití
Na plísně na nohou použijte 50%roztok dvakrát denně
. Oregano je certifikované jako všeobecně bezpečné pro vnitřní použití americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, ale je považovaný za teplý olej, proto se doporučuje ho ředit s nosným olejem. Užijte 1-2 zředěné kapky na střevní infekci nebo zažívací problémy. Rozptylte do vzduchu v difuzéru pro antiseptické a antibakteriální použití. Při masážním použití použijte nosný olej, nejlépe kokosový olej. Rozřeďte a použijte na vypláchnutí úst pří řešení infekcí ústní dutiny nebo kloktejte při zánětu v krku.


VarováníKvůli vysokému podílu fenolů používejte opatrně a za každou cenu se vyhněte použití během těhotenství. Může dráždit pokožku. Nedoporučuje se užívat déle než dva týdny.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: