ON GUARD®

ochranná směs

Složení směsi
Kůra ze skořice
Hřebíček
Eukalyptus
Rozmarýn
Divoký pomeranč


Zdravotní účinky
Antibakteriální
Protiplísňové
Antivirové
Desinfekční
Podpora imunitního systému

 

Způsoby použití
Poznámka editora: doTERRA® vyrábí celou řadu On Guard® produktů. Mezi tyto produkty patří pastilky na bolesti v krku, zubní pasta, tekuté mýdlo, čistič. Více o těchto produktech se může dozvědět tady.

Použijte na různé povrchy, abyste zabili mikroby a patogeny. Rozptylujte pomocídifuzéru do místností, abyste poskytli podporu imunitnímu systému a zbavili se v daném prostoru bakterií, virů, plísní a hub.

Použijte masážně na chodidla, záda, krk a ramena, abyste posílili imunitní systém.

Použijte na lymfatickou masáž při prvních příznacích nebo po vypuknutí nemoci. 

Oleje obsažené v této směsi jsou považované za všeobecně bezpečné pro vnitřní použití.Užijte 2-3 kapky za den vnitřně po čas 3 dní před chirurgickým zákrokem a použijte jako masáž, abyste posílili imunitní systém a bránili proti infekcím.

Užívejte ústně s medem, agáve nebo džusem při prvních varovných příznacích nachlazení, chřipky a viróz.

Při prvních příznacích bolestí v krku nebo při léčbě laryngitis, dejte 2-3 kapek do sklenice vody kloktejte, převalujte v úctách po dobu 5 minut a potom vyplivněte. Užívejte 2 kapky vnitřně.

Dejte 2-3 kapky ochranné směsi a 1 kapku citronového esenciálního oleje do polévkové lžíce olivového oleje a užívejte vnitřně každou hodinu po dobu až 8 hodin dokud nepřejde úleva od žlučníkového záchvatu. Podobnou směs můžete použít i na zažívací problémy.

Dejte několik kapek do láhve s rozprašovačem a destilovanou vodou. Použijte tuto směs jako dezinfekční prostředek na různé povrch v kuchyni a koupelně.

VarováníOpakované používání může způsobit extémní senzitivitu kontaktního místa. Může způsobit extémní podráždění pokožky. Během těhotenství používejte opatrně.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: