KASIE (Casia)

Cinnamomum cassia

Účinky
Antibiotické
Protiprůjmové
Antiseptické
Protikřečové
Antivirové
Zastavující krvácení
Dezinfekční
Stimulační

Zdravotní použití
Období nachlazení a chřipky
Dezinfekce obývaných místností

Běžné zdravotní problémy
Artritické bolesti
Nachlazení a chřipka
Zácpa
Kašel
Průjem
Bolesti žaludku

 

O Kasii
Kasie pochází z Číny, kde odjakživa hrála důležitou úlohu v medicíně. Strom, ze kterého Kasie pochází, je příbuzný skořici. Koření, které se dnes běžně prodává, je vlastně Kasie, protože je mnohem levnější než jeho sestřenice - skutečná skořice. Kasiový esenciální olej je obyčejně vyráběný ze suché kůry, větviček a/nebo listů. Kasie od DōTerra pochází z rodiny Lauraceae, pěstované v Číně a destilované z větviček a listí stromu.

Typické použití
Kasia je doporučovaná na zažívací problémy včetně průjmu a zácpy. Typicky se nakape do teplého nápoje, oslazena a popíjena malými doušky. Také je doporučovaná jako éterický olej rozptylovaný do vzduchu na nachlazení, horečku a chřipku. Mezi další použití patří artritické a revmatické bolesti, kdy stimuluje cirkulaci a tím snižuje zánět.

Varování: Tento olej může dráždit kůži, proto by měl být na místech citlivé pokožky používaný s opatrně. Vyhněte se povrchního použití u malých dětí a řeďte jej s nosným olejem, pokud máte citlivou kůži. Těhotné a kojící ženy by měly jeho použití konzultovat s profesionálním lékařem.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: