DIVOKÝ POMERANČ (Wild  Orange) 

Citrus sinensis

Účinky
Antibakteriální
Antidepresivní
Protizánětlivý
Antioxidační
Antiseptický
Proti nadýmání
Choleretic
Digestivní
Hypotenzní
Sedativní
Stimulační

Zdravotní použití
Upokojuje a ulevuje od stresu
Období nachlazení a chřipky

Běžné zdravotní problémy
Acid Reflux
Nachlazení a chřipka
Deprese
Pálení žáhy
Zažívací problémy
Bolesti svalů
Bolesti břicha
Stres

 

O Divokém pomeranči
Divoký pomeranč nabízí nejdynamičtější vůní z esenciálních olejů. Sdružené prokazatelné protiplísňové, antibakteriální a antidepresivní účinky z esenciálního oleje divoký pomeranč dělají velmi účinný aromatický olej. Je vynikající a velmi účinný na ničení plísní a patogenů, zatímco uvolňuje stres. Esenciální olej z Divokého pomeranče dodává energii a pozdvihuje náladu, zatímco je sedativní a dodává pocity pokoje. Používá se na pomoc při anorexii, a byl použitý jako protirakovinový prostředek. Často je doporučovaný na počáteční stádia chřipky a nachlazení. DōTerra Divoký pomeranč pochází z botanického rodu Rutaceae, roste v Dominikánské Republice, olej se lisuje z kůry ovoce.

Typické použití
Rozptylte v Divoký pomeranč, abyste účinně zabijeli patogeny, užili si skvělou vůni, zatímco dezinfikuje a zabíjí bakterie. Je to vynikající olej k osvěžení vzduchu v autě po dobu dlouhých cest. Divoký pomeranč je certifikovaný americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv jako všeobecně bezpečný pro vnitřní použití. 1-2 kapky v trochu vodě jsou účinné na pálení žáhy a zpětný tok kyselin. Použijte povrchně jako uklidňující, ale zároveň osvěžující masáž. Použijte několik kapek v rozprašovači na ložní prádlo pro zničení patogenů a stejně tak ve vaší kuchyni a koupelně. Použijte s nosným olejem na oblast břicha, abyste u novorozenců upokojili bolesti břicha.  Použijte místně jako masáž v počátečních stadiích nachlazení.
Varování: Jde o fotosenzitivní olej, počkejte proto alespoň 6 hodin před tím, než se vystavíte slunečnímu nebo UV záření.

Tento produkt není určený na diagnostiku, léčbu, vyléčení jakékoli nemoci ani na její prevenci.

Navštivte náš eshop a nakupujte produkty doTerra z pohodlí domova.

www.esencialni-oleje-obchod.cz

 

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přihlaste se k odběru novinek: